Obec Dobrovítov
Obec
Dobrovítov

Neobsloužení autobusy

autobusy 19.3. nepojedou:

Dobrý den,

bohužel na zítřejší den 19.3.2020 se nám nepodařilo zajistit, z důvodu nemocnosti řidičů, obsloužení níže uvedených spojů:

 

600620-3

5:25

6:18

Ledeč n.Sáz.,Podolí - Světlá n.Sáz.,žel.st.

600710-5

6:33

6:52

Světlá n.Sáz.,žel.st. - Lipnice n.Sáz.,Lipnické nám.

600710-8

6:52

7:12

Lipnice n.Sáz.,Lipnické nám. - Světlá n.Sáz.,Komenského

600620-6

7:12

7:52

Světlá n.Sáz.,Komenského - Ledeč n.Sáz.,Husovo nám.

600620-11

10:45

11:25

Ledeč n.Sáz.,Husovo nám. - Světlá n.Sáz.,žel.st.

600710-7

12:20

12:40

Světlá n.Sáz.,žel.st. - Lipnice n.Sáz.,Lipnické nám.

600710-10

12:50

13:10

Lipnice n.Sáz.,Lipnické nám. - Světlá n.Sáz.,žel.st.

600620-18

13:30

14:15

Světlá n.Sáz.,žel.st. - Ledeč n.Sáz.,Husovo nám.

600570-55

14:40

15:20

Ledeč n.Sáz.,Podolí - Dolní Město,pošta

600570-4

15:40

16:15

Dolní Město,pošta - Ledeč n.Sáz.,Husovo nám.

600590-21

16:35

17:25

Ledeč n.Sáz.,Husovo nám. - Zbraslavice

600590-16

17:55

18:35

Zbraslavice – Ledeč n.Sáz,Husovo nám.

600570-13

18:50

19:30

Ledeč n.Sáz.,Husovo nám. – Dolní Město,pošta

 

 

 

 

600590-1

3:55

4:10

Bohdaneč - Zbraslavice,žel.st.

600590-2

4:15

5:15

Zbraslavice,žel.st. - Ledeč n.Sáz.,Podolí

600640-1

5:15

5:20

Ledeč n.Sáz.,Podolí - Kožlí,Sechov

600640-4

5:20

5:25

Kožlí,Sechov - Ledeč n.Sáz.,Podolí

600590-3

5:25

6:20

Ledeč n.Sáz.,Podolí - Zbraslavice,žel.st.

600590-4

6:25

7:15

Zbraslavice,žel.st. - Ledeč n.Sáz.,Husovo nám.

600590-5

11:55

12:35

Ledeč n.Sáz.,Husovo nám. - Bohdaneč

600580-8

12:35

13:00

Bohdaneč - Ledeč n.Sáz.,Husovo nám.

600640-7

14:00

14:20

Ledeč n.Sáz.,Husovo nám. - Hněvkovice,Nová Ves,rozc.1.0

600640-12

14:20

14:35

Hněvkovice,Nová Ves,rozc.1.0 - Ledeč n.Sáz.,Podolí

600580-9

14:45

16:10

Ledeč n.Sáz.,Podolí - Čáslav,aut.st.

240026-13

17:30

18:15

Čáslav,aut.st. - Třebětín

 

O dalším vývoji Vás budeme včas informovat.Děkujeme za pochopení.

Datum vložení: 18. 3. 2020 0:00
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2020 13:35
Autor:

Datum a čas

Dnes je pondělí, 28. 9. 2020, 2:08:08

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Počasí

Počasí dnes:

28. 9. 2020

zatazenosdestem

Bude polojasno až oblačno, od JV během dne až zataženo, místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Přehrát/Zastavit Další

Informace e-mailem

Novinky e-mailem

Odkazy

lipa pro venkov

caslav

stredocesky

gov